Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
                wycinka.waw.pl@o2.pl
  tel 507512413  

 

Odśnieżanie dachów  prowadzimy w okolicach : Konstancin, Piaseczno, Nadarzyn, Raszyn, Tarczyn, Grójec, Prażmów i wiele innych 

okolicznych miejscowości.

oferujemy:

- odśnieżanie dachów metodą alpinistyczną oraz tradycyjną (domy, hale przemysłowe )

- odśnieżanie terenów tj. chodników, terenów zielonych, parkingów, posesji                                              

- czyszczenie rynien

- zbijanie sopli

Uwaga!!! 

Obowiązek odśnieżania dachu spoczywa na właścicielach i zarządcach budynków. Nie należy wykonywać żadnych prac wysokościowych we własnym zakresie. Bez doświadczenia i odpowiedniego sprzętu jest to zbyt niebezpieczne. Ponadto usuwanie śniegu z dachu przez osoby niedoświadczone może spowodować zniszczenie pokrycia dachu, co wiąże się z wysokimi kosztami naprawy.

Pozostawianie śniegu na dachu z założeniem, że sam stopnieje jest również nierozsądne. Im dłużej mokra pokrywa zalega  tym bardziej rośnie ciężar śniegu, a to grozi konstrukcji dachu lub niekontrolowaną lawiną śniegu.    Tych niebezpieczeństw nie wolno lekceważyć  !!!

odśnieżanie dachów, piaseczno, mysiadło, konstancin, żabieniec, zalesie górne, zalesie dolne, jazgarzew, głosków, prace duże, marylka, złotokłos, szczaki, tarczyn, krakowiany, nadarzyn, komorów, raszyn, janki, sękocin, magdalenka, lesznowola, grójec, prażmów